II LO w Ostrołęce
Odbiór świadectw dojrzałości
Wpisany przez Jacek Białobrzewski   

Drodzy Maturzyści

Zapraszamy Was po odbiór świadectw dojrzałości 11 sierpnia 2020 (wtorek) wg następującego harmonogramu:

12:00

3a1 sala 16
3a2 sala 19
3b sala 14
3c sala 5

12.30

3d sala 17
3e sala 15
3f sala 12
3g sala 13

Przebywającym na terenie szkoły przypominamy o zachowaniu dystansu i nakazie zasłaniania ust i nosa.

 
#GASZYNCHALLENGE dla Błażeja
Wpisany przez Arkadiusz Szyszka   
 
Zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne z UKS Clan!
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   

plakat1_4.pngZajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży:

- ogolnorozwojowe, podnoszące ogolny poziom sprawności fizycznej,

- ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych oraz poprawę motoryczności,

- udział w zawodach lekkoatletycznych,

- testy pozwalające dokonać oceny poziomu cech motorycznych i wydolności, wskazać twoje mocne i słabsze strony sprawności fizycznej oraz określić predyspozycje do uprawiania wybranej konkurencji lekkoatletycznej,

- organizację imprez sportowych: Bieg Papieski, Test Coopera, Mikołajki na sportowo, TSF,

- uzupełniająco inne formy aktywności sportowej.

Spotykamy się na obiektach sportowych: II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2, MZOST i IT - stadionie miejskim i w Hali sportowej A. Gołasia w Ostrołęce, Orlik przy ZSZ Nr 3. Ćwiczymy rownież na terenach zielonych miasta Ostrołęki i okolic.

Więcej informacji pod adresem http://uks-clan.cba.pl/?p=12397

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia!

 
Nasi zawodnicy z życiówkami w Mityngu w Białymstoku i Warszawie
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   

DSC04992.jpg23 czerwca 2020 r. nasi zawodnicy: Natalia Zielińska, Patryk Prusiński, Miłosz Markowski i Izabela Marcińczyk uczestniczyli w Mityngu Lekkoatletycznym w Białymstoku. Wszyscy ustanowili rekordy życiowe w swoich konkurencjach: Natalia w biegu na 800 m wynikiem 2:50.43 s zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Patryk Prusiński w biegu na 100 m wynikiem 12,16 s (IV) zajął 2 miejsce w swojej serii i piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej, wynikiem tym ustanowił rownież rekord klubu oraz Miłosz Markowski w biegu finałowym na 400 m przez płotki wynikiem 71,60s zajął 4 miejsce i ustanowił rekord klubu i rekord szkoły, Izabela w biegu na 400m zajęła 3 miejsce wynikiem 63,81 (IV) ustanawiając rekord sezonu.

Podczas pierwszych wakacyjnych startow w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej wysokie lokaty i starty w finałach zapewnili sobie: Natalia Zielińska 2 miejsce w biegu na 1500m z wynikiem 5:58,23, Miłosz Markowski 6 miejsce w biegu finałowym na 100 m z wynikiem 12,37 s wyrownał swoj rekord życiowy, Izabela Marcińczyk 3 miejsce w biegu na 800m (III) wynikiem 2:23,81 poprawia swoj rekord życiowy z 2;24,70 oraz 1 miejsce Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem 36,39 (III) ustanawia rekord życiowy.

Gratulujemy!

 
Wyniki XXIX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2020
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową, za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28-29 maja 2020r.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że pomimo utrudnień przystąpili do konkursu.
Miło jest mi poinformować, że uczniowie Natalia Eksterowicz z klasy IDp oraz Adam Dudziak z klasy IIID zdobyli wyrożnienie w tym konkursie.
Bardzo dobre wyniki otrzymali:
1. Aleksander Paliwoda kl.1Dp
2. Laura Jerzyło kl.1Fp
3. Mateusz Golon kl.1Dg
4. Monika Dobrowolska kl.Fg
5. Oskar Niedźwiedzki kl. 1Dg
6. Mateusz Eksterowicz kl. 3A2
7. Julian Drężek kl.3A2
8. Michał Brodacki kl.3F
9. Olga Żebrowska kl.1Fp
10. Anastazja Morawska kl. 1Ap
11. Aleksandra Podbielska kl. 1Dg

Szkolny Koordynator Konkursu - Anna Chojnowska

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 199