Arch.sport.05/06


Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych



22 Kwietnia w Małkini odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Wyniki naszych uczennic i uczniów:

I miejsce (1500m) - Beata Nakielska - kl. 2b
VI miejsce (1000m) - Kamila Kuziak - kl. 1h
IX miejsce (1000m) - Anna Majkowska - kl. 1i
IX miejsce (3000m) - Piotr Żebrowski - kl. 1i




Mistrzostwa Mazowsza J i J mł


Na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów i Juniorów młodszych, które odbyły się w Warszawie w dniach 13-14 maj 2006 nasi uczniowie uzyskali nastepujące wyniki:


...I miejsce dysk J 49,08 Jaworowska Marta kl IIIh
II miejsce kula J 14,24 Jaworowska Marta kl IIIh
I miejsce 2000m z przeszkodami Pędzich Bartłomiej
II miejsce skok w dal Jmł 6,57m Bagiński Cezary Ii
I miejsce sztafeta 4x100m jmł 52,34s Sylwia Kołodziejczyk Ii, Ewelina Nowak Ii i Julita Żebrowska Ii
II miejsce trójskok J 11,32 PrzestrzelskaMonika IIIg
III miejsce trójskok J 9,98m Piersa Dominika IIb
II miejsce trójskok Jmł 12,28 Bednarczyk Karolina Ii
III miejsce trójskok Jmł Kusiak Joanna 10,18m Ii
V miejsce F 100m J 13,16s Cychowska Klaudia IIIh
VI miejsce F100mF 13,69 Rogowicz Małgorzata IIg
VI miejsce oszczep Jmł50,18 Wożniak Kamil Ii
VI miejsce kula J mł 9,38 Bacławska Paulina Ii



Liga Juniorów Warszawa 21.05.2006


16 uczniów i uczennic naszej szkoły reprezentowało OKLA Stora Enso na Lidze Juniorów, które odbyły się w Warszawie dn. 21.05.2006.

...Uzyskali oni następujące wyniki:

Jaworowska Marta III h dysk 49,59m
Pędzich Bartłomiej III d 800 m 2:02,74s
Bagiński Cezary I i w dal 6,59 m
Żebrowska Julita I i 100 m 13:46s
Nowak Ewelina I i 100 m 13:46s
Kołodziejczyk Sylwia I i 100 m 13:60s
Żebrowski Piotr I i 400 m 54,17s
Janczewski Michał I i 400 m 55:24s
Cychowska Klaudia III h 200 m 27:08s
Rogowicz Małgorzata II g 200 m 28:61s
Bacławska Paulina I i kula 9,02m
Lis Justyna wzwyż III g 160cm
Przestnelska Monika III g trój skok 11,35m
Kusiak Joanna I i trój skok 9,96m
Bednarczyk Karolina I i trój skok 9, 94m
Krupa Sylwester I i 400 ppł 1:03,91s
sztafeta 4x100 k J 51,14s w składzie:
Przestrzelska Monika III g
Cychowska Klaudia III h
Rogowicz Małgorzata II g
4x100 J mł 51,64 w składzie:
Kołodziejczyk Sylwia I i
Nowak Ewelina I i
Żwbrowska Julita I i


Dzień Sportu


Dnia 01.06.06r odbyły się zawody sportowe z okazji Szkolnego Dnia Sportu

Fotorelacja



III Miejsce w Finale Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2006



27 maja 2006 w Warszawie Michał Markowski z klasy 2a zajął III miejsce w Finale Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2006 w kategorii Junior organizowanych przez Stowarzyszenie "Super Kibic". Konkurs sprawdzał wiedzę z historii polskiego sportu.


Międzywojewódzkie eliminacje do OOM


W dniach 03-04 czerwca w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie eliminacje do OOM
Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

II miejsce w pchnięciu kulą 13,82m -Marta Jaworowska kl IIIh
III miejsce sztafeta 4x100m (52,30) Sylwia Kołodziejczyk kl Ii, Ewelina Nowak klIi, Julita Zebrowska klIi
IV miejsce wskoku w dal (6,54m)- Cezary Bagiński kl Ii
IV miejsce 100m J 12, 91F 13,40el Klaudia Cychowska IIIh
VI miejsce 100m F 13,52 el 13,41 Julita Żebrowska klIi
VI miejsce trójskok (10,02m) -Joanna Kusiak kl Ii
VII miejsce 100m F13,58 el 13,51Ewelina Nowak kl Ii
VII miejsce oszczep (46,14m)Kamil Wożniak kl Ii
VII miejsce trójskok (9,92m) Karolina Bednarczyk kl Ii
VIII miejsce 100m J F 13,28 el13,44 Rogowicz Małgorzata
VIII miejsce 100m F13,81 el 13,58 Sylwia Kołodziejczyk kl Ii
kula (9,01) - Paulina Bacławska kl Ii
100m (12,17) Radosław Trypuć kl Ii


Grand Prix Mazowsza


Grand Prix Mazowsza dla Mileny Duch i Norberta Sikora

W niedzielę 4 czerwca 2006 odbył się w Warszawie III Finałowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Grand Prix Mazowsza:

NORBERT SIKORA - MILENA DUCH w klasie tanecznej B powyżej 15 lat:

• II miejsce w stylu standard
• II miejsce w stylu latynoamerykańskim

W łącznej punktacji całego cyklu GRAND PRIX MAZOWSZA na rok 2006:

Para NORBERT SIKORA - MILENA DUCH w klasie tanecznej B powyżej 15 lat:

• I miejsce styl standardowy
• I miejsce styl latynoamerykański


Norbert z Mileną tańczą wspólnie 2 lata. Norbert jest uczniem III klasy Gimnazjum w Zespole Szkół nr 5, Milena jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce.


Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny


11.06.2006r w Warszawie odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny,w którym uczestniczyło 4 uczniów naszej szkoły. Osiągnęli następujące wyniki:

Cezary Bagiński Ii skok w dal 6,69m IVmiejsce
Monika Przestrzelska IIIg trójskok 11,51m I miejsce
Lis Justyna IIIg wzwyż 160 III miejsce
Cychowska Klaudia 100m 12,98s


Otwarte Mistrzostwa Podlasia


Dnia 11.06.06 w Białymstoku Marta Jaworowska zdobyła Pierwsze miejsce w rzucie dyskiem (49,64m) i ustanowiła nowy rekord życiowy i nowy rekord szkoły. Pierwsze miejsce zdobył także Bartłomiej Pędzich w biegu na 2000m z przeszkodami (6:06,18s).


Memoriał Henryka Guta


Dnia 17.06.06 w Siedlcach odbył się Memoriał Henryka Guta. Oto wyniki ucznów naszej szkoły:

III miejsce w biegu na 5 km - Bartłomiej Pędzich - 15:52,00s
Kołodziejczyk Sylwia - 100 m - 13,26s
Nowak Ewelina - 100m - 13,28s
Cychowska Klaudia - 200m - 26,71s
Przestrzelska Monika - skok w dal - 5,04m
Kołodziejczyk Sylwia, Nowak Ewelina,
Bednarczyk Karolina - sztafeta 4x100m - 52,65s


Ogólnopolski Miting lekkoatletyczny w Warszawie


Dnia 18.06.06 na Ogólnopolskim Mitingu lekkoatletycznym w Warszawie Marta Jaworowska Wygrała konkurs pchnięcia kulą (14,72m) i ustanowiła nowy rekord życziowy i szkoły.