Arch.Sport.08/09


X Biegi Sztafetowe po miejscach pobytu 5 Pułku Ułanów Zasławskich

Dnia 19 września 2008 roku (piątek) o godz. 11:45 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce odbyły się X Biegi Sztafetowe po miejscach pobytu 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce, a chłopców II .

Dziewczęta w składzie :
Dziekońska Paulina II c,
Skierkowska Paulina II f,
Persa Małgorzata I f
Murzyn Klaudia I g
Olbryś Eliza III c
Taradejna Anna I e
Pierzchanowska Katarzyna III h
Pierzchanowska Agnieszka I e
Róziecka Katarzyna II a
Orzechowska Justyna III h
Chłopcy w składzie:
Mocek Łukasz II g
Białobrzewski Daniel II g
Cychowski Krzysztof I g
Zabielski Przemysław III g
Perzanowski Adrian III g
Osiecki Mateusz I h
Świder Bartłomiej I h
Kowalczyk Krystian I a
Sadłowski Krzysztof I g
Górski Hubert II g


Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych 04.10.2008r.

Dnia 04.10.2008r. na obiektach MOSiR w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców- Licealiada.


Bieg na 1000m dziewcząt:
1 miejsce- Justyna Orzechowska kl IIIh
3 miejsce- Agnieszka Pierzchanowska kl Ie
Bieg na 1500m dziewcząt:
1 miejsce- Małgorzata Persa kl If
2 miejsce- Eliza Olbryś IIIc
3 miejsce- Anna Taradejna Ie
Bieg na 1500m chłopców:
2 miejsce- Hubert Górski IIg
3 miejsce- Krystian Kowalczyk Ia


Międzypowiatowe Biegi Przełajowe

Dnia 25.10.2008r. na obiektach sportowych MOSiR w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W biegu na dystansie 1000m Dziwecząt
III miejsce - Justyna Orzechowska kl IIIh
W biegu na dystansie 1500m Dziewcząt
III miejsce - Eliza Olbryś kl IIIc
IV miejsce - Małgorzata Persa -kl If
X miejsce - Anna Taradejna kl Ie
W biegu na dystansie 1500m Chłopców
XI miejsce - Krystian Kowalczyk kl Ia
XIV -miejsce Hubert Górski IIg


Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej Kobiet

Dnia 16 .11.2008r.w Hali Sportowo-Widowiskowej im A.Gołasia w Ostrołęce odbyły sie Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej Kobiet o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki.
Reprezentacja dziewcząt naszej Szkoły zajęła II miejsce w składzie:
Persa Małgorzata If
Taradejna Anna Ie
Zera Katarzyna Ie
Piersa Monika Ie
Orłowskaa Ewelina Ie
Murzyn Klaudia Ig
Podzielna Natalia IIIh
Nakielska Martyna IIb
Dobrowolska Anna IIc


Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Szkół Średnich

Dnia 29-30 XI 2008r. odbyły się na hali Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłce Nożnej Szkół Średnich. Nasza reprezentacja zdobyła III miejsce w składzie:
1. Cychowski Krzysztof IG
2. Gwiazda Paweł ID
3. Posmyk Radosław IIG
4. Michałowski Łukasz IIIA
5. Marzewski Mariusz IIIG
6. Perzanowski Adrian IIIG
7. Zabielski Przemysław IIIG
8. Brodowski Bartosz IIIF
9. Zmierczak Mateusz IIIE
10. Kaliszewski Mateusz IH
11. Świder Bartosz IC
12. Kowalczyk Krystian IA


Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Chłopców

18.12.2008r na hali widowiskowo sportowej im.A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Nożną Chłopców.
I miejsce zajęła klasa IIIac
II miejsce - klasa Ig
III miejsce - klasa IIId


Szkolny Konkurs na Sportowca Roku 2008

Spośród 27 kandydatów wytypowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego do Konkursu na Sportowca Szkoły Roku 2008 prezentujemy10-tkę najpopularniejszych sportowców.
Zwycięzcą Konkursu został Łukasz Kowalski kl IId lekkoatletyka (83 głosy)
II miejsce -zajęła Katarzyna Kopka kl IIIf lekkoatletyka (61 głosów)
III miejsce - Martyna Gudelska - sporty walki (55 głosów)
IV miejsce-Mateusz Brzeziński - siatkówka kl IIb (54 głosy)
V miejsce -Igor Dudzic kl IIId- koszykówka (46 głosów)
VI miejsce -Michał Dudzic kl IIId - koszykówka (45głosów)
VII miejsce -Aleksandra Pyskło kl IIa lekkoatletyka (42 głosy)
VIII miejsce - Paulina Adamczak kl IIIc lekkoatletyka (40 głosów)
IX miejsce -Krystian Kowalczyk- lekkoatletyka, piłka nożna kl Ia (39głosów)
X miejsce - Arkadiusz Idzikowski kl IId - siatkówka (37 głosów)


Ogólnopolski Halowy Miting Lekkoatletyczny 11.01.2009

Dnia 11.01.2009r w Hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbył się Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny. Młodzież reprezentująca nasz Uczniowski Klub osiągnęła następujące wyniki:


Bieg na 60m dziewcząt:

- Zera Katarzyna 92 Ie 8,97 s.
- Łysiak Monika 92 Ig 9,07 s.
- Tulska Ewa 92 Ie 9,08 s.
- Lenkiewicz Martyna 92 Ib 9,20 s.
- Taradejna Anna 92 Ie 9,29 s.
- Persa Małgorzata 92 If 9,33 s.
- Samorajska Monika 92 Ig 9,75 s.


Bieg na 200m dziewcząt:

- Persa Małgorzata 92 If 31,55 s.
- Taradejna Anna 92 Ie 31,99 s.
- Tulska Ewa 92 Ie 32,16 s.
- Łysiak Monika 92 Ig 32,24 s.
- Lenkiewicz Martyna 92 Ib 32,47 s.


Bieg na 800m chłopców:

- Kowalczyk Krystian 92 Ia 2;19.76 s. III miejsce


Trójskok dziewcząt:

- Samorajska Monika 92 Ig 8,20 m I miejsce




Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Mężczyzn

W dniach 28.02.2009 i 01.03.2009 odbyły się Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta w Siatkówce Mężczyzn. Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w składzie:
Ossowski Cezary kl IIb
Brzeziński Mateusz kl IIb
Idzikowski Arkadiusz kl IId
Olk Wojciech IId
Osiński Mateusz Ih
Kośnica Piotr Ih
Szurnicki Maciej IIIe
Mikołajczak Krystian Id


Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

W dniu 22.04.2009 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w siatkówce.

Dziewczęta
I miejsce kl. I B
II miejsce kl. I F
III miejsce kl. I E
IV miejsce kl. III F
Skład reprezentacji zwycięskiej drużyny dziewcząt:
Lenkiewicz Martyna
Brzostek Aleksandra
Zdrojewska Anna
Makowiecka Monika
Kruczyk Anna
Perzanowska Ilona
Budelewska Sylwia
Łada Justyna
Kozik Martyna
Malon Sylwia
Chłopcy
I miejsce kl. II ABC
II miejsce kl. II D
III miejsce kl. I H
IV miejsce kl. IIG
Skład reprezentacji zwycięskiej drużyny chłopców:
Brzeziński Mateusz kl. IIB
Ossowski Cezary kl. IIB
Wojciech Orzoł kl.IIB
Pokraśniewicz Paweł kl. IIA
Michał Dąbkowski kl. IIA
Domański Piotr kl. IIA
Bartosz Kuśmierczyk kl. IIA
Adam Olkowski kl. IIC


Mistrzostwa Miasta w Piłce Nożnej chłopców

21 i 27.04.2009r. na boisku w Wojciechowicach odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce w składzie:
Cychowski Krzysztof IG
Gwiazda Paweł ID
Posmyk Radosław IIG
Michałowski Łukasz IIIA
Marzewski Mariusz IIIG
Perzanowski Adrian IIIG
Zabielski Przemysław IIIG
Zmierczak Mateusz IIIE
Kaliszewski Mateusz IH
Kowalczyk Krystian IA
Antośkiewicz Wiktor IIIH
Sobotka Konrad IIIC
Kuzia Łukasz IIG


Mityng Rozpoczęcia Sezonu Lekkoatletycznego

Dnia 24.04.2009r. na stadionie MOSiR w Ostrołęce odbył się Mityng Rozpoczęcia Sezonu Lekkoatletycznego. Młodzież reprezentująca nasz Uczniowski Klub Sportowy osiągnęła następujące wyniki:
100m Jmł
III miejsce - Łysiak Monika kl Ig 14,41 s
IV miejsce - Tulska Ewa Ie14,45s
V miejsce - Taradejna Anna Ie 14,59s
VI miejsce - Krysiak Anita Ie 14,61s
VII miejsce - Zera Katarzyna Ie 14,73s
VIII miejsce - Pierzchanowska Agnieszka Ie 14,79s
100m J
II miejsce - Plucińska Izabela IIg 16,13s
200m Jmł
III miejsce Pierzchanowska Agnieszka Ie 30,49s
IV miejsce Łysiak Monika Ig 30,77s
V miejsce Taradejna Anna Ie 30,89s
VI miejsce Krysiak Anita Ie 31,23s
VII miejsce Tulska Ewa Ie 31,55s
400mJmł
I miejsce - Persa Małgorzata If 1: 10,91
wzwyż J
I miejsce - Plucińska Izabela IIg 120cm
kula(5kg) Jmł
Imiejsce-Narowski Kamil Ih 13,96m (III kl sportowa)


Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych 16-17.05.2009

W dniach 16-17 maja na stadionie AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych.
Wicemistrzostwo Mazowsza wywalczyli uczniowie naszej szkoły:
-w kategorii Juniora
Łukasz Kowalski kl.IId rzut dyskiem (1,75 kg) z wynikiem 49,47m. (OKLA STORA ENSO)
-w kategorii Juniorek Modszych sztafeta 4x100m 57,84s (UKS CLAN) w składzie:
Anna Taradejna kl.Ie
Ewa Tulska kl.Ie
Katarzyna Zera kl.Ie
Małgorzata Persa kl.If
Brązowy medal zdobył również Łukasz Kowalski kl IId w pchnięciu kulą (6kg) 14,38m

Pozostałe wyniki:
100m J Dziekońska Paulina kl.IIe 13,71s(OKLA STORA ENSO)

100m J mł Zera Katarzyna kl.Ie 14,58s (UKS CLAN)
Taradejna Anna kl.Ie 14,77s (UKS CLAN)
Tulska Ewa kl.Ie 14,89s (UKS CLAN)

400m J
Orzechowska Justyna kl. IIIh 68,98s (UKS CLAN)

400m J mł
Persa Małgorzata kl.If 67,93s (UKS CLAN)

Trójskok J
Dziekońska Paulina Kl II e 10,31 (OKLA STORA ENSO)
Nakielska Martyna 9,58m (OKLA STORA ENSO)


Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia - Ciechanów 2009

W dniu 25.05.2009 w Ciechanowie odbyła się Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia. W ogólnej punktacji reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.


Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Lekkiej Atletyce stadion MOSiR Ostrołęka

W dniu 25.05.2009r. na stadionie MOSiR w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Lekkiej Atletyce.Uczniowie naszej szkoły zdobyli

-15 zlotych medali:
Kowalski Łukasz kl IId OKLA Stora Enso -rzut dyskiem J -48,32m, pchnięcie kulą J - 15,05m
Dziekońska Paulina IIe OKLA Stora Enso - 200m J 28,58s, w dal J 5.01m, 4x100mJ
Taradejna Anna Ie UKS Clan-200m Jmł -30,63s, 4x100m J mł-57,70s
Adamczak Paulina IIIc OKLA Stora Enso- trójskok J -11,11m, 4x100m J
Persa Małgorzata If UKS Clan -400m Jmł 1:09,95
Orzechowska Justyna IIIh UKS Clan-400mJ 1:08,69
Tulska Ewa Ie UKS Clan -4x100mJmł -57,70s
Pierzchanowska Agnieszka Ie UKS Clan 4x100m Jmł 57,70s
Zera Katarzyna Ie UKS Clan -4x100mJmł
Tulska Ewa Ie UKS Clan -4x100m Jmł 57,70s
Kopka Katarzyna IIIf OKLA Stora Enso -4x100m J
- 7 srebrnych medali :
Tulska Ewa IE UKS Clan -100m Jmł- 14,47s
PierzchanowskaAgnieszka Ie UKS Clan
200m 31,08s
Zera Katarzyna Ie UKS Clan w dal Jmł 4,14m
Tulska Ewa Ie UKS Clan trójskok jmł- 8,18m
Mierzejewska Marlena Ie UKS Clan-oszczep Jmł
Balkiewicz Tomasz IIa UKS Clan 400m J 1:0056s
Górski Hubert IIg UKS Clan 800m J -2:20,50s
-3 brązowe medale:
Taradejna Anna Ie UKS Clan 100m Jmł -14,50s
Persa Małgorzata I f UKS Clan 200m Jmł -31,21s
Mocek Daniel IIg UKS Clan 800m J 2:20,51s


Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych AWF Warszawa 2009

W dniach 30-31.05.2009r.na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
Odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych.
Uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

-I miejsce w rzucie dyskiem J (1,75) -48,08m i II miejsce w pchnięciu kulą J (6kg) -14,15m
Łukasz Kowalski kl IId OKLA Stora Enso

-IV miejsce sztafeta 4x100m Jmł - 56,68s UKS Clan w składzie:
Taradejna Anna kl Ie
Pierzchanowska Agnieszka kl Ie
Zera Katarzyna kl Ie
Tulska Ewa kl Ie

V miejsce w trójskoku 10,24m Kopka Katarzyna kl IIIf OKLA Stora Enso

VII miejsce w biegu na 400m 67,18s Persa Małgorzata If UKS Clan

100m Jmł
Pierzchanowska Agnieszka kl Ie UKS Clan 14,27s
Taradejna Anna kl Ie UKS Clan 14,52s
Zera Katarzyna kl Ie UKS Clan 14,67s


Spływ kajakowy rzeką Omulew 10.06.09

Dnia 10.06.09 zorganizowano spływ kajakowy dla sportowców UKS Clan i chętnej młodziezy naszej szkoły rzeką Omulew z Nowej Wsi k/ Krukowa do Brodowych Łąk -gmina Baranowo. Spływ zakończono ogniskiem integracyjnym oraz grami sportowo - rekreacyjnymi w Brodowych Łąkach.